Technikos servisas

grandininiu-pjuklu-servisas1-731x1024

Serviso paslaugos atliekamos visai įrangai, kurią įsigyjate mūsų prekybos vietose, ar yra sumontuojama objektuose. Visada primename vartotojui, kad jų pačių atžvilgiu yra finansiškai gudru išlaikyti gaminį puikioje būklėje, mes taip pat informuojame, kad jie gali pasinaudoti kvalifikuotų serviso meistrų žiniomis ir gebėjimais.

Laiku ir tinkamai atliekamas servisas ir techninė gaminių priežiūra yra viena iš svarbiausių gaminio naudojimo sudedamųjų dalių.

Dėl griežto atsarginių dalių profiliavimo, vartotojai gauna papildomą vertę. Kiekvienas komponentas nėra paprasčiausiai nežinomos atsarginės dalys, bet tai yra originalios gamintojų dalys, kurios atnaujina ir išsaugo visas gaminio gamyklines savybes ir funkcijas.

Nuolatiniai apmokymai yra vienas iš svarbiausių ir tikriausiai, esminis faktorius, suteikiantis galimybę sėkmingai aptarnauti ir remontuoti techniką. Darbuotojai, kurie pastoviai dalyvauja mokymuose, dirba su didesniu pasitikėjimu savo jėgomis ir jų darbas tampa efektyvesnis. Tokie darbuotojai sugeba profesionaliau bendrauti su savo klientais ir taip užsitarnauti jų pasitikėjimą.